Bu amaca ulaşmak için üretim hattımızdan ham madde teminine, çalışanlarımızın eğitiminden iş ortaklarımızın seçimine kadar çok titiz ve detaylı çalışmalar yapılmıştır.

Tesislerimizde panel üretiminin yanı sıra, hücre üretimi yatırımları da devam etmektedir. Böylelikle HSA Enerji, sadece bir üretim merkezi olmanın ötesinde, hücre teknolojisine yatırım yapan ve geliştiren bir teknoloji şirketi konumundadır.

HSA Enerji, 1949 yılından beri faaliyetleri madencilik, enerji ve gayrimenkul alanında devam eden HSA Yatırım iştirakidir. Ülkemizin en köklü şirketlerinden birinin finansal gücü ve tecrübesi ile faaliyetlerimiz güvence altındadır.

HSA Grup, 2009 yılından itibaren sahip olduğu tecrübesi ile ülkemizdeki en köklü güneş santrali yatırımcılarından biridir. Çeşitli fotovoltaik güneş panel teknolojilerini on yılı aşkın bir süre içerisinde ilk elden tecrübe ederek, panel ve hücre üretimini güneş enerjisi yatırımcısının önceliklerini ön planda tutarak gerçekleştirmektedir.

Tesislerimizin kuruluşunda ana hedefimiz, üretilen güneş panellerinin bugün dünyada üretilebilen en yüksek performanslı, dayanıklı ve teknoloji bazlı fotovoltaik ürünler olmasıdır.

Değerlerimiz

  • Doğaya saygı
  • Müşteri odaklı çalışma
  • Çalışanlara saygı
  • Dürüstlük

Çalışma Prensibimiz

Tesislerimizde üretilen her ürün, satın alınabilecek en kaliteli ve en yüksek performanslı ürün olacaktır.