Manisa Celal Bayar Üniversitesi, HSA Enerji Fabrikasını Ziyaret Etti

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet ATAÇ HSA Enerji Güneş Paneli Üretim Fabrikasını Ziyaret Etti

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, MCBÜ Yükseköğretim Vakfı Başkanı Rıza Akçalı ve Prof. Dr. Sezai Taşkın ile birlikte Manisa OSB’de bulunan tam donanımlı güneş paneli üretim fabrikamıza ziyarette bulundular.

HSA Enerji Genel Müdürü Mehmet Doğan ve Satış & Pazarlama Direktörü Mehmet Aybaş; Rektör Ataç ve beraberindeki heyete güneş paneli üretim tesisimiz hakkında bilgiler vererek yeni nesil teknolojiler üzerine bir sohbet gerçekleştirdiler. Rektör Ahmet Ataç; HSA Enerji ile birlikte yürütebilecekleri ortak çalışmalar konusunda değerlendirmelerde bulunduklarını belirtti.

Üniversite- sanayi iş birliği dolayısıyla gerçekleştirdikleri bu ziyaret sonucunda; iş yeri uygulama eğitimi, staj imkanları ve teknik konularla ilgili verimli bir sohbet gerçekleştirildi ve bu önemli ziyaret karşılıklı hediye takdimi ile son buldu.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç’a MCBÜ Yükseköğretim Vakfı Başkanı Rıza Akçalı’ya ve Prof. Dr. Sezai Taşkın’a değerli ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

FOTO GALERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir